Pobierz Flash Player 8.0 i/lub włącz obsługę Java Script

OCHRONA

MONITORING

SYSTEMY
ALARMOWE


UTRZYMANIE
CZYSTOŚCI


USŁUGI SPECJA-
LISTYCZNE


USŁUGI DLA
ZAKŁADÓW
KOMUNIKACJI
MIEJSKIEJ


ZARZĄDZANIE

SZKOLENIA

DETEKTYWI

OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA

Pracownicy ochrony fizycznej mogą realizować szeroki wachlarz obowiązków. Do podstawowych należy ochrona przydzielonego terenu. Pozostałe kompetencje pracownika są adekwatne do specyfiki obiektu oraz wymagań klienta. Mogą to być np.:

  • ochrona zakładów produkcyjnych i hal magazynowych,
  • ochrona budów,
  • ochrona obiektów hotelowych wraz z obsługą recepcji,
  • ochrona zamkniętych osiedli mieszkaniowych,
  • ochrona obiektów użyteczności publicznej (urzędy, szpitale, uczelnie),
  • obsługa recepcji oraz szatni,
  • ochrona imprez (sportowych, plenerowych, kulturalnych),
  • ochrona centrów handlowych.

Wszyscy pracownicy ochrony SOLD S.A. są doskonale wyszkoleni i wykonują zadania wymagające wysokich umiejętności, zapewniając dokładną realizację przyjętych planów ochrony. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie licencje, ubrani są w specjalistyczne umundurowanie oraz identyfikatory, a także objęci są naszym systematycznym nadzorem i kontrolom kierownictwa SOLD S.A..

W ochranianych przez SOLD S.A. obiektach pracownicy ochrony wyposażeni są w łączność komórkową i radiową oraz zainstalowanymi przez naszą firmę lokalne urządzenia alarmowe, praca pracowników ochrony wspomagana jest przez grupy interwencyjne SOLD S.A.

Grupy interwencyjne SOLD S.A. pojawiają się w zagrożonym obiekcie zaraz po tym, jak do czynnej całą dobę Bazy Monitorowania dotrze sygnał pochodzący z lokalnych systemów alarmowych.

Praca pracowników ochrony i grup interwencyjnych jest na bieżąco monitorowana przez nowoczesny system kontroli Active Guard oraz Dyżurnego Centrum Operacyjnego SOLD S.A., który w każdej chwili może kontrolować i korygować działania grup interwencyjnych oraz pracowników na ochranianych obiektach.


Kliknij, aby powiększyć...
Kliknij, aby powiększyć...
Kliknij, aby powiększyć...